Vertikálne žalúzie - nature

 

Nature concept je najnovším a najmodernejším trendom pre interiér domácnosti, kancelárií, konferenčných miestnosti, kaviarni a reštauračných zariadení. Ako už samotný názov prezentuje tento typ látok je vyrobený z čisto prírodných materiálov. Základným materiálom pre túto kolekciu je papier.

 

 

Látky Nature concept patria do skupiny vertikálnych látok a podobne ako vertikálne látkové žalúzie je ich ovládanie veľmi jednoduché- pomocou šnúry a retiazky. Vertikálne žalúzie sa skladajú z nosného profilu v bielej farbe, zvislých lamiel tvorenými z viac ako 70% papierom (PAP), zavesených na horných jazdcoch pomocou držiakov z plastu- vešiačika a v dolnej časti zaťažené vloženým závažím. V ponuke je 10 typov látok v jedinečných kombináciách farieb a odtieňov, ktoré si nájdu svoj priestor v každej miestnosti.

ÚDRŽBA:

V žiadnom prípade neprať v práčke. Látky by sa tým poškodila. Stačí vyčistiť vlhkou handrou. Všetky údaje na štítkoch týkajúce sa materiálového zloženia, sú priemernými hodnotami uvádzanými výrobcom. Drobné odchýlky a zmeny v odtieňoch sú vyhradené. Malé nezrovnalostí, drobné odtieňové rozdiely rovnako, ako aj možné mierne rozstrapkanie na okrajoch sú spôsobené materiálom a nejedná sa o závady na reklamovanie.