Dvere do bytov

Firma Fenster ponúka pre svojích zákazníkov z viacerých možností a tried bezpečnostných dverí do bytov. Snažíme sa spĺňať nároky aj tých najnáročnejších klientov. Vo svojej ponuke máme certifikované dvere 2,3 a tiež 4 triedy bezpečnosti takže u nás si vyberie svoje nové dvere do bytu každý. V ponuke viac ako 100 modelov dverí a široka špaleta farieb biela, orech, mahagón, zlatý dub, venge, grafit, antracit a ...

Securido Komsta Gerda Exkluzív

 

 • Krídlo dverí je certifikované v bezpečnostnej triede II, III. alebo IV.
 • Za odolnú konštrukciu dverí zodpovedajú dve oceľové platne, ktorých priestor vystužujú pevné oceľové rebrá tak, aby bolo krídlo odolné voči deformácii.
 • Ak chcete zabrániť úniku tepla z vášho bytu,ochrániť svoj byt pred požiarom, alebo hlučným rozprávaním susedov, dvere vám poskytnú dostatočnú izoláciu.
 • Samozrejmosťou je panoramatický priezorník no túto súčasť dverí je možné umiestniť do ľubovoľnej výšky, a rovnako vyrobiť krídlo dvere bez priezorníka.
 • Štandardá výška krídla je 1970mm, šírku krídla je dostupná vo variantach 800mm alebo 900mm

 

 • Úlohou rozvorového zámku je súčasné uzamykanie všetkých bezpečnostných bodov naraz.
 • Bezpečnosť dverí je zaistená masívnymi uzamykacími bodmi. Rozvorový systém ovláda tri aktívne body, ktoré v spojení s dvoma pasívnymi tŕňmi na pántovej strane zaisťujú krídlo na všetkých stranách.
 • Chod celého rozvorového systému je zabezpečenýprostredníctvom bezpečnostnej vložky a preto je jej výber veľmi dôležitý
 1. Špeciálna zárubňa vyrobená zoceľového plechu hrúbky 1,5 mm
 2. Celokovové krídlobezpečnostných dverí
 3. Širokouhlý panoramatický priezorník (180°) podľa prevedenia povrchovej úpravy kovania.
 4. Pevné oceľové kolíky na pántovej strane dverí zabezpečujúce dvere proti zasadeniu.
 5. Západka z ušľachtilej, tepelne spracovanej ocele 3x (súčasť 5-bodového uzamykania).
 6. Špeciálne oceľové pántyzabezpečené proti zosadeniu.
 7. Nobasil M 35kg / m3 je štandardná výplň dverí Exkluzív, pri ktorej garantujeme maximálnu možnú zvukovú a tepelnú ochranu.
 8. Samoistiaca západka, ovládaná guľovou kľučkou.