Plastové okná trieda A+

 

 

Čo môže byť lepšie, udržateľný, k životnému prostrediu, ako je trieda samozrejme. - je to okno od firmy Fenster v triede A +. Plastové okná v triede A+ sú  technológický obohatené o acrylcolor. Akrylátová vrstva, je nanášaná v procese vytláčania plastových profilov. Plastové profily a tým aj plastové okná nadobúdajú týmto procesom nové vlastnosti. Takéto plastové okná sú trvanlivejšie, odolnejšie proti poškriabaniu, ľahšie na starostlivosť a údržbu, vyznačujú sa výrazne vyššiou farebnou stálosťou.

Najvyššia kvalita materiálov = vysoko kvalitné plastové okná
Akrylát je najviac odolný plast na svete.
Akrylátové sklo je výrobok vysokej hodnoty, čo opakovane potvrdzuje v odvetviach ako je automobilový priemysel, letectvo alebo rôzne aplikácie v priemysle. Z
abezpečuje dlhú životnosť, odolnosť voči vysokým a nízkym teplotám a poveternostným vplyvom. Štúdie vykonané v laboratóriách firmy GEALAN ukazujú, že aj po 25 rokoch
plastové okná v triede A+ ešte úplne biele! Plastové okná v triede A + absorbujú menej slnečného svetla než u tradičných okien v triede A. To zabezpečuje ich dlhšiu životnosť a farebné stálosť.

Zvýšená sila steny
Zvýšená sila steny a tým aj vačšia sila vonkajšej časti konštrukcie fasády ako okenné profily sú obzvlášť zraniteľné voči poveternostným vplyvom a mechanickému poškodeniu. Pokrývajúci povrch ďalšej vrstvy akrylového nástreku, pôsobí že okna v triede A + sú nielen odolnejšie voči nepriaznivým poveternostným podmienkam, ale aj proti poškrabaniu a mechanickým vplyvom.

Hladký povrch
jednoduchá starostlivosť o
akrylové aplikácie vyústila v ďalšie významné kvalitatívne zmeny. Jednotný a hladký povrch v triede A + je veľmi odolný voči špine a doslova odpudzuje nečistoty. Vďaka tejto funkcii okna v triede A + je omnoho jednoduchšie udržať čisté a radia sa medzi bezúdržbové.

Technické informácie - plastové okná trieda A+


acrycolor-gealan01 [640x434 | 129.00 KB]